a5669147f5e5ec7fa572ea4711bb4ef636f52376
Агентство безопасности Cassandra Smarthouse

SMARTHOUSE

НОВИНИ

05.07.2021

  Знайомство через Інтернет

 

Знайомство через Інтернет - швидкий і простий спосіб знайти собі наречену. Так вважають багато чоловіків з Північної Америки, Західної Європи та інших регіонів світу. Безліч сайтів знайомств в Інтернеті пропонує багато анкет красивих і самотніх дівчат, охочих вийти заміж за іноземця. Але не все так просто, як здається на перший погляд.

Далі...

 

09.06.2021

  Як захистити свій дім від злодіїв

 

З приходом літа суттєво зросла кількість квартирних крадіжок, особливо в великих містах. Більшість зломів з проникненням в будинок відбувається в період поїздок у відпустку або виїзду за місто на вихідні дні.

Але під силу кожному дотримуватися кількох золотих правил, які допоможуть зробити свій будинок як мінімум не привабливим для злодіїв. Приватний розслідувач з Києва (Україна) Алекс зібрав для вас пакет порад, реалізувавши які ви зможете істотно підвищити безпеку свого житла.

Далі...

 

01.06.2021 - 31.08.2021
Тест на наркотики

  Літній розпродаж від наших партнерів!


  Сегодні стартував повний розпродаж експрес-тестів на наркотики за відбитками пальців. Знижки від 30% до 40%. Кілкість тестів обмежена.

  Тести свторені та вироблені ізраїльською компанією Містрал та дозволяють визначити наявність наркотичних речовин в організмі людини за його пото-жировими виділеннямм (відбитками пальців), залишеними на предметах особистого користування.


Детальніше про тести на наркотики...


06 - 07 ЧЕРВня 2019
3-d International Congress of Investigators and Anti-Crisis Experts

06-07 червня 2019 року в Києві в залі "Колізей" Торгово-промислової Палати України відбувся 3-й Міжнародний Конгрес розслідувачів і експертів з кризових ситуацій. Представники більше ніж 30 країн світу стали учасниками даного Конгресу. Організатор Конгресу - Міжнародної Асоціації розслідувачів і експертів з кризових ситуацій. Глобальний партнер -  Незалежний Аналітичний Центр геополітичних досліджень"Борисфен Інтел".

Детальніше про Конгрес...