a5669147f5e5ec7fa572ea4711bb4ef636f52376
Агентство безопасности Cassandra Smarthouse

SMARTHOUSE

Smart-пристрої

Smart-подовжувач з керуванням через WiFi

Артикул: SW-1

ЦІНА: 750 грн.

Смарт-подовжувач має 3 розетки змінного струму на 220 В (гнізда обладнані захистом від дітей) і 4 гнізда USB з постійною напругою 5 В. Смарт-подовжувач має вбудований модуль WI-FI, через який він підключається до Інтернет і управлятся через додаток, завантажений на смартфон (iOS від версії 8,0 / Android від версії 4,1 і новіше). Кожне гніздо на 220 В має окремий канал управління через додаток SmartLife, чотири гнізда USB управляються одним каналом.

Через додаток SmartLife можна запрограмувати включення і виключення окремо кожного каналу в певні періоди часу або одноразово, або можна запрограмувати сценарій дій, що повторюється на кожен день тижня.

Smart-вимикач з керуванням через WiFi

Артикул: SW-2

ЦІНА: 350 грн.

Смарт-вимикач працює в мережі змінного струму на 220 В (гніздо обладнано захистом від дітей). Смарт-вимикач має вбудований модуль WI-FI, через який він підключається до Інтернет і управлятся через додаток SmartLife, завантажений на смартфон (iOS від версії 8,0 / Android від версії 4,1 і новіше).

Через додаток SmartLife можна запрограмувати включення і виключення пристрою в певні періоди часу або одноразово, або можна запрограмувати сценарій дій, що повторюється на кожен день тижня.

Також можна запрограмувати смарт-вимикач на одиничну дію (включення або виключення) за таймером зворотного відліку.