a5669147f5e5ec7fa572ea4711bb4ef636f52376
Агентство безопасности Cassandra Smarthouse

SMARTHOUSE

Про нас

International Business Protection Holdiing

Агентство безпеки "CASSANDRA SmartHouse" є структурним підрозділом International Business Protection Holding, на базе якого здійснюється технічна реалізація проєктів та виконання завдань Холдингу із забезпечення безпеки бізнесу та особи. Іноваційні рішення, що реалізуються агентством безпеки "CASSANDRA SmartHouse", дозволяють створювати зручну і функціональну модель управління системами безпеки, а смарт-пристрої, що використовуються, дають можливість автоматизувати цей процес.

МАРЕКС

Агентство безпеки "CASSANDRA SmartHouse" є членом Міжнародної Асоціації розслідувачів та експертів з кризових ситуацій (МАРЕКС). У своїх рядах Асоціація об'єднує професіоналів у сфері безпеки з різних регіонів України і має тісно налагоджені зв'язки з колегами по всьому світу, що дозволяє оперативно та результативно вирішувати практично всі проблеми безпеки бізнесу та особи, з якими до МАРЕКСу звертаються замовники.

FUBI - investigator Ukraine Kyiv

Детективне агентство, Київ, Україна "FUBI" також є членом Міжнародної Асоціації розслідувачів та експертів з кризових ситуацій (МАРЕКС) і структурним підрозділом International Business Protection Holding. Висококваліфіковані приватні детективи агентства FUBI на високому професійному рівні проводять привтані розслідування у різноманітних сферах діяльності та в рамках діючого законодавства. Тісне ділове співробітництво між детективним агентством FUBI та агентством безпеки CASSANDRA SmartHouse дозволяють суттєво розширити можливості з комплексного вирішення проблем, з якими звертаютсья клієнти.