a5669147f5e5ec7fa572ea4711bb4ef636f52376
Агентство безопасности Cassandra Smarthouse

SMARTHOUSE

НОВИНИ

09.06.2021

  Як захистити свій дім від злодіїв

 

З приходом літа суттєво зросла кількість квартирних крадіжок, особливо в великих містах. Приватний розслідувач київського агентства FUBI (Україна) Алекс проаналізував кілька останніх звернень клієнтів, які замовляли проведення розслідування крадіжки майна зі свого житла, і визначив, що більшість зломів з проникненням в будинок відбувається в період поїздок у відпустку або виїзду за місто на вихідні дні.

Але під силу кожному дотримуватися кількох золотих правил, які допоможуть зробити свій будинок як мінімум не привабливим для злодіїв. Приватний розслідувач з Києва (Україна) Алекс зібрав для вас низку порад, реалізувавши які ви зможете істотно підвищити безпеку свого житла.

 

Встановлення таймеру на ввімкнення світла.

На ринку існує безліч варіантів таймерів: механічні, електронні, смарт-вимикачі, які мають функцією ввімкнення/ вимикання за таймером. Такі таймери потрібно встановити в різних кімнатах свого житла. Запрограмувати їх бажано на включення в різні часи в різних кімнатах. Тут звичайно ж смарт-вимикачі істотно краще механічних і електронних таймерів, оскільки їхній час включення і виключення можна запрограмувати по-різному на кожний день тижня окремо. Поперемінне включення світла в різних кімнатах буде створювати враження у злодіїв, ніби в будинку хтось є. Для приватних будинків вкрай бажано також підключити освітлення у дворі до таких таймерам.

 

Собака – живой охоронець житла

Якщо у вас немає алергії на шерсть, і ви готові рано вставати і виходити на прогулянку, заведіть собі собаку. У собак висока чутливість - навіть якщо хтось підійде до ваших вхідних дверей, собака це тут же відчує і підніме гавкіт біля дверей, сигналізуючи своєму господареві про неочікуваного гостя. Своїм гавкотом собака однозначно відлякає злодія, і він не буде намагатися проникнути до вашого будинку. Тим більше гавкіт собаки може привернути увагу сусідів, які вже точно звернуть увагу на підозрілу активність біля ваших дверей і викличуть поліцію.

 

Табу на соціальні мережі

Ні в якому разі не хваліться в соціальних мережах про те, що плануєте їхати на відпочинок. Крім цього також не викладайте в Інтернет свої селфі вже перебуваючи на відпочинку. Ця інформація - наче вказівник для злодіїв, який вказує чиє житло зараз залишилося без господарів. Всі свої красиві фотографії можна буде викласти на своїй станиці Фейсбук або Інстаграм тільки після повернення додому.

 

Складні замки у дверях

Досвідчений злодій може відкрити будь-який механічний замок:

 

Однак на складний сучасний замок злодієві потрібно буде витратити значно більше часу. А чим довше він буде перебувати біля дверей, тим більше шансів, що злодія можуть побачити сусіди. Рекомендується обладнати свою вхідні двері декількома замками різного типу: сувальний, циліндричними і навіть електронними, - такий набір замків істотно ускладнить завдання злодієві. На сучасних бронедверей встановлюють складні замки, відкриття яких має здійснюватися в суворій послідовності дій. Якщо цю послідовність дій проігнорувати, то замки заблокуються, і подальші спроби злодія будуть повністю безуспішними. Приватний розслідувач Алекс зазначає, що такі замки в його практиці звернень клієнтів ще жодного разу не відкривали.

 

Встановлення домашньої сигналізації

Практика показує, що будинки і квартири, обладнані охоронною сигналізацією, ефективно відлякують злодіїв, яким все-таки вдається проникнути в житло. Існує безліч різних охоронних систем: пультова охоронна система (в разі тривоги на об'єкт охорони приїжджає наряд охоронної фірми), автономна GSM-сигналізація, (у разі тривоги система дзвонить або відправляє СМС власнику житла, вказуючи який саме датчик спрацював). У разі розкриття вхідних дверей перше, що зустріне злодія - це пронизлива сирена охоронної сигналізації. Як результат, злодій, швидше за все, втече, оскільки сирена напевно вже привернула увагу сусідів і відправила повідомлення про тривогу, а значить скоро тут з'явиться або наряд поліції, або екіпаж охоронної фірми.

 

Система відеоспостереження

Встановіть камери відеоспостереження, причому не тільки всередині свого житла, але і на вході у двір, якщо це приватний будинок, або в загальному коридорі, якщо це квартира. Камери спостереження на вході вашого житла для злодія - все одно, що часник для вампіра: вони одним тільки своїм видом змусять злодія розвернутися і втекти. Адже злодій не знає, яким функціоналом забезпечена ця камера. А сучасні камери можуть не просто записувати на відео все, що відбувається, а й відправляти своєму власникові PUSH-повідомлення на додаток в смартфоні про тривогу, а ще відправляти фото / відео на e-mail, FTP-сервер або хмарне сховище. Як результат власник в режимі реального часу може побачити, що відбувається в його будинку, і в разі якщо побачить проникнення злодія, тут же викликати поліцію.

Київське бюро приватних розслідувань FUBI https://fubi.com.ua щиро бажає всім ніколи не ставати жертвою злодіїв і дотримуватися всіх рекомендацій з безпеки вашого житла.