a5669147f5e5ec7fa572ea4711bb4ef636f52376
Агентство безопасности Cassandra Smarthouse

SMARTHOUSE

НОВИНИ

05.07.2021

  Підводні камені знайомств через Інтернет

 

Знайомство через Інтернет - швидкий і простий спосіб знайти собі наречену. Так вважають багато чоловіків з Північної Америки, Західної Європи та інших регіонів світу. Безліч сайтів знайомств в Інтернеті пропонує багато анкет красивих і самотніх дівчат, охочих вийти заміж за іноземця. Але не все так просто, як здається на перший погляд.

Насправді 80-90% сайтів знайомств - це капкани, розставлені шлюбними аферистами, які полюють за довірливими самотніми чоловіками. Київський приватний детектив Алекс з «Першого Українського бюро розслідувань» (Київ, Україна) допоможе розібратися, як відрізнити шахраїв від чесних сайтів знайомств.

Якщо сайт знайомств бере з чоловіка гроші (кредити - умовні одиниці, які використовуються для оплати послуг сайту знайомств) за відправку листів, листівок і фотографій на адресу дівчини, обраної на цьому сайті, - це перша ознака, що сайт знайомств створений аферистами, які виключно заробляють на спілкуванні клієнта з дівчиною. Наступний підступ - довірливий чоловік думає, що спілкується з обраної дівчиною, а насправді переписку з ним веде перекладач - співробітник сайту знайомств, спеціально найнятий для цієї роботи. При цьому перекладач може одночасно спілкуватися і з 5 і з 10 різними чоловіками від імені різних дівчат, профайли яких знаходяться на цьому сайті знайомств. Більш того, сайти знайомств забезпечують своїх співробітників спеціальним програмним забезпеченням, яке спрощує для перекладачів процес спілкування з клієнтами від імені різних дівчат.

Зарплата перекладача безпосередньо залежить від кількості кредитів, витрачених клієнтами за спілкування (листи, листівки, стікери, смайли) з перекладачем. Ось тому перекладачі примудряються вести спілкування з довірливими іноземними чоловіками таким чином, щоб максимально їх розговорити, пообіцявши свою готовність (від імені дівчини) до близькості. З практичного досвіду приватних розслідувань в Києві за такою схемою шлюбні аферисти виманили з одного американського громадянина майже 300 тисяч доларів. При цьому сайт знайомств був зареєстрований в Німеччині, сервера сайту перебували в США, а перекладачі працювали з міста Києва, Україна. Приватному детективу Алексу довелося докласти чимало сил, щоб переконати американця більше не спілкуватися з шахраями, які видавали себе адміністрацією цього сайту знайомств - він до останнього моменту був упевнений, що спілкувався з обраною дівчиною і збирався з нею одружитися.

Хто бажає більш детально ознайомитися з гірким досвідом цього американського громадянина можуть звернутися в Перше Українське бюро розслідувань за адресою https://fubi.com.ua, де вам нададуть відео-інтерв'ю з детальнішою розповіддю жертви цього шахрайства.

 

Повернутися до інших новин...